Туреччина та Росія перервали автомобільні вантажоперевезення

Туреччина та Росія перервали автомобільні вантажоперевезення

Укрінформ
Російська й турецька влада не змогли домовитися про продовження дозволів для транспортних компаній на 2016 рік. Термін дії дозволів сплив 1 лютого.

В Асоціації міжнародних автомобільних перевізників (АСМАП) заявили, що з понеділка перевезення територією Туреччини російським транспортом неможливі, пише РБК.

«Дотепер турецькою стороною не узгоджений контингент дозволів на 2016 рік. Наразі Мінтранс Росії вживає заходів з вирішення питання: турецькій стороні повторно надіслано пропозиції щодо обміну дозволами», - йдеться в прес-релізі на сайті організації.

Нагадаємо, за даними газети «Коммерсантъ», у грудні минулого року «Газпром» почав переговори з приватними імпортерами газу до Туреччини про підвищення цін. У 2015 році «Газпром» знизив вартість газу для Enerco Enerji, Bosphorus gaz, Avrasya gaz, Shell, Bati Hatti, Akfel gaz і Kibar Enerji і змінив формулу – замість фіксованої ціни сторони повернулися до нафтової індексації. Тепер в умовах низьких цін на нафту «Газпром» вважає, що дану формулу потрібно переглянути.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-