У Польщі звільнили продюсера, що «прогнувся» перед Мединським

У Польщі звільнили продюсера, що «прогнувся» перед Мединським

2496
Ukrinform
Польський канал TVP звільнив продюсера Марека Чункевича, який вибачився перед міністром культури Росії Володимиром Мединським за поведінку ведучої Марії Пшеломєц.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Під час візиту до Польщі Мединський був гостем спеціального випуску телепрограми "Студія Схід" .Ведуча програми Марія Пшеломєц наприкінці інтерв’ю з російським міністром запитала його про пам’ятники командувачів радянської армії на території Польщі. Зокрема журналістка згадала про пам’ятник генералові Івану Черняховському, котрий "вбивав лідерів Армії Крайової".

Мединський у відповідь заявив, що Черняховський не вбивав лідерів АК, на що Пшеломєц відповіла, що генерал вбив її дідуся, віддавши наказ про його арешт. Журналістка не дала змоги  російському міністру відповісти на це, заявивши, що програма добігла кінця.

Водночас, як уточнила Rzeczpospolita, у п’ятницю російські ЗМі повідомили, що продюсер програми Марек Чункєвич надіслав до Міністерства культури Росії листа, в якому від імені телеканалу вибачився  за поведінку журналістки, заявивши, що міністра запрошували на програму з добрими намірами. "На жаль, є ще людська слабкість, на яку не маємо впливу", - зауважив продюсер в листі.

Директор Телевізійного інформагентства Маріуш Піліс дистанціювався від листа Чункєвича. Піліс заявив, що продюсер висловив свою особисту думку, і додав, що було ухвалене рішення розірвати контракт із продюсером.

Фото: pravdaurfo.ru

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-