Справа Української бібліотеки: суд Москви "не рекомендує" Шариній прогулянки

Справа Української бібліотеки: суд Москви "не рекомендує" Шариній прогулянки

869
Ukrinform
Донька заарештованого директора Бібліотеки української літератури Наталі Шаріної Ганна Павлюкова (Шаріна) опублікувала довідку про стан здоров'я матері, яка свідчить про те, що тій потрібні заборонені нині прогулянки.

Про це вона повідомила у своєму Фейсбуці.

«НЕМАЄ ЖОДНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК (Ганна цитує аргументуючу частину рішення суду. - ред.) Ось виписка з довідки, яку суд додав до справи минулого разу й абсолютно наплював уже 2 рази. ЦЕ ВИСНОВОК ЛІКАРЯ, У ЯКОГО МАМА ЛІКУЄТЬСЯ БАГАТО РОКІВ! Пацієнтка Шаріна Н.Г. 1957 р. Скарга на болі в попереково-крижовому відділі хребта з іррадіацією в ноги, більше справа Діагноз: остеохондроз, спондилоартроз, остеопороз попереково-крижового відділу хребта з больовим і двостороннім корінцевим синдромом, більше справа. Двосторонній коксартроз 2 стадії, цукровий діабет. Ревматоїдний спондилоартрит», - повідомляє Павлюкова (Шаріна).

Довідка видана 22.12.2015 в Нейрохірургічному відділенні 3 ЦВКГ ім.О.О.Вишневського Міноборони РФ, заслуженим лікарем РФ, кандидатом меднаук, нейрохірургом вищої кваліфікації.

Нагадаємо, директор Бібліотеки української літератури в Москві знаходиться під домашнім арештом за обвинуваченням у "поширенні екстремістської літератури" з 30 жовтня. У грудні пройшли обшуки і вилучення в інших співробітників Бібліотеки, а також в офісі БУЛ. У середу Пресненський суд Москви продовжив на 3 місяці домашній арешт Шаріної, дозволив їй говорити по телефону, але не дав дозволу на здійснення навіть короткочасних прогулянок.

Незважаючи на обіцянки президента РФ Володимира Путіна і мера Москви Сергія Собяніна зберегти Бібліотеку української літератури в Москві, її планують переформатувати на Мультимедіацентр східнослов'янських народів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-