Брюссель підрахував, як антитерористичні заходи вплинули на туризм

Брюссель підрахував, як антитерористичні заходи вплинули на туризм

1543
Ukrinform
Туристична та інші галузі економіки Брюсселя зазнали значних збитків після запровадження наприкінці листопада минулого року підвищеного рівня терористичної загрози. Уряд організовує кампанію на відновлення привабливості бельгійської столиці для гостей.

Такими є результати дослідження торгівельно-промислової спілки Брюсселя BECI, повідомляє власний корреспондент Укрінформу.

«Найбільше постраждали готельний бізнес (81%), ресторани і кафе (72%), туризм (64%), торгівля (від 57 до 66%) та культура (46%)», - констатували у брюссельській торгівельно-промисловій спілці.

Наголошується, що найбільше економічних втрат зазнали заклади і установи, розташовані в історичному, туристичному центрі бельгійської столиці.

Реагуючи на ситуацію, уряд Брюссельського столичного регіону розпочав кампанію з метою відновлення привабливості центра міста для туристів. 

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці листопада 2015 року у Брюсселі був уведений підвищений – четвертий із п’яти – рівень терористичної загрози. Упродовж декількох днів у місті не працювало метро, великі торгівельні центри, громадянам було рекомендовано уникати відвідування масових заходів та великого скупчення людей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-