Меркель не хоче чути про верхню межу прийому біженців - ЗМІ

Меркель не хоче чути про верхню межу прийому біженців - ЗМІ

1647
Ukrinform
Канцлер ФРН Ангела Меркель, незважаючи на потужний тиск, знову відмовилася назвати верхню межу прийому біженців.

Свою позицію вона підтвердила напередодні під час зустрічі на баварському курорті Вільдбад Кройт з членами фракції Християнсько-соціального союзу в земельному парламенті, повідомляє Die Welt.

"Меркель, як і раніше, нічого не хоче про це чути. Під час чергової зустрічі з братерською партією у Вільдбад Кройт вона енергійно відхилила відповідну вимогу", - пише газета.

Замість цього глава уряду сказала, що спільною позицією коаліції є те, що треба "істотно і довгостроково знижувати кількість біженців". Вона наполягає на пошуку європейського рішення і вважає найважливішим завданням боротьбу з причинами потоку мігрантів. У даному контексті Меркель анонсувала майбутню донорську конференцію на допомогу Сирії, Йорданії та Лівану.

Рішення Австрії, озвучене того ж дня про те, що вона прийме не більш як 37,5 тис. біженців цього року, Меркель вважає таким, що ускладнить переговори з Туреччиною, заплановані на лютий.

ХСС вимагає встановлення верхньої межі кількості шукачів притулку у ФРН на рівні 200 тисяч осіб на рік, а її голова, баварський прем'єр-міністр Хорст Зеєзхофер вже неодноразово висував Меркель ультиматуми. Політика сусідньої Австрії ще більше переконала баварського прем'єра у його курсі.

Втім, Президент країни Йоахим Гаук, виступаючи також напередодні у Давосі, визнав, що Берліну, очевидно, доведеться все-таки знайти якісь механізми обмеження шукачів притулку, які прибувають у ФРН.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-