У Москві заговорили про загрозу дефолту

У Москві заговорили про загрозу дефолту

Укрінформ
Виступаючи на Гайдарівському форумі, керівники Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв, Мінфінансів РФ Антон Силуанов і екс-міністр Олексій Кудрін дали похмурі прогнози щодо майбутнього російської економіки.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Олексій Кудрін, колишній міністр фінансів, виступаючи на Гайдарівському форумі, заявив, що за нинішніх цін на нафту дефіцит бюджету Росії становитиме "приблизно трильйон" рублів. Через це, за його словами, повторна індексація пенсій, запланована на лютий 2016 року, неможлива.

Міністр економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв назвав основним ризиком для російської економіки те, що низькі ціни на нафту можуть триматися десятиліттями. Також, за його словами, вартість бареля нафти вже найближчим часом може знизитися до 20-15 доларів.

Про те, що ціни на нафту, швидше за все, і надалі знижуватимуться, заявив і міністр фінансів Антон Силуанов. Він наголосив, що за цих умов необхідно привести бюджет Росії у відповідність з реальною економічною ситуацією, інакше "станеться те ж саме, що було в 1998-1999 роках". Зокрема, "стихійне" підстроювання бюджету, за його словами, загрожує високою інфляцією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-