США в ООН хочуть жорсткіших санкцій проти КНДР

США в ООН хочуть жорсткіших санкцій проти КНДР

1825
Ukrinform
Рада Безпеки ООН повинна прийняти новий пакет жорстких та всеосяжних санкцій через її вкрай провокативні дії з черговим випробуванням ядерної зброї.

Про це йдеться в заяві постпреда США при ООН Саманти Пауер, оприлюдненій у середу після засідання РБ ООН, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Міжнародне співтовариство повинне запровадити реальний вплив на дестабілізуючі дії (північнокорейського – ред.) режиму та постійно збільшувати тиск у відповідь. Рада Безпеки відіграє ключову роль у притягненні Північної Кореї до відповідальності шляхом накладення жорсткого, всеосяжного та надійного пакету нових санкцій, а також забезпечення суворого виконання вже прийнятих резолюцій", - наголосила Пауер.

Сьогоднішня готовність Ради Безпеки запровадити "подальші значні заходи" у новій резолюції "знаменує собою важливий крок у цьому процесі", підкреслила представник США.

Вона також зауважила, що Північна Корея - єдина країна у світі, яка випробувала ядерну зброю в ХХІ столітті уже чотири рази.

"Це також єдина країна у світі, яка постійно загрожує іншим державам-членам ООН ядерними ударами", - зауважила Пауер.

За її словами, нинішнє випробування є лише останнім із кількох порушень, свідками яких світ став упродовж останніх місяців. У тому числі, йдеться про артилерійські удари та наземні атаки.

"Ці дії загрожують безпеці всіх наших країн",- підкреслила американський дипломат.

Вона підкреслила, що США "вживатимуть всіх заходів, необхідних для захисту власної безпеки, захищатимуть союзників, а також сприятимуть регіональній стабільності".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-