Уряд пропагуватиме туристичні можливості України

Уряд пропагуватиме туристичні можливості України

Укрінформ
Уряд планує як розширити можливості внутрішнього туризму, так і залучити якомога більше зовнішніх туристів.

Про це йдеться в Програмі діяльності уряду, яку розміщено на порталі Верховної Ради.

"Ми хочемо створити можливості для активного подорожування країною як громадян, так і зовнішніх туристів. Для цього планується насамперед визначення місця України на туристичній мапі світу, створення брендів та запуск внутрішніх і зовнішніх програм з їх промоції", - йдеться в документі.

Як наголошується, Україна є багатою на природні, історичні та культурні об’єкти, що можуть приваблювати мільйони туристів з усього світу.

Зокрема, планується, що кількість закордонних туристів впродовж п'яти років зростатиме мінімум на 500 тисяч щороку.

Читайте також: Культура, спорт, туризм: уряд розраховує "підняти планку" ВВП до 14%

Окрім того, підкреслено в Програмі, не менш значущим для промоції України є приєднання її до наявних та нових мереж європейських туристично-культурних маршрутів. Інтеграція різних спільнот навколо історії, культурного надбання, туристичних цікавинок створять можливість для подальшої співпраці з бізнесом та інвестицій в громади, впевнені в уряді.

Також передбачено впровадження програм, що стимулюватимуть школярів та молодь подорожувати Україною (в 2020 році – 250 тисяч, з 2021 року – не менше 500 тисяч школярів та молоді щороку).

Як повідомлялося, напередодні, 29 вересня, Кабінет Міністрів України схвалив Програму дій уряду та зареєстрував її у парламенті. Програма уряду розрахована на п'ять років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-