Туристичний збір приніс Франківщині понад 4 мільйони гривень

Туристичний збір приніс Франківщині понад 4 мільйони гривень

Укрінформ
Місцеві бюджети Івано-Франківщини за 8 місяців 2019 року поповнилися на 4,1 мільйона гривень туристичного збору. Це на 42% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомив начальник управління туризму Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко на своїй сторінці в Facebook

"Туристичний збір Івано-Франківської області за 8 місяців 2019 року становить 4,1 млн гривень, або 111% річного показника 2018 року. Приріст надходжень, порівняно з відповідним періодом минулого року, становить 42%", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в серпні туристи залишили в місцевих бюджетах області майже 0,9 млн гривень (що становить 259% серпня 2018 року).

Лідерами за підсумками восьми місяців серед територій міських рад міст обласного значення стали Яремче (2,9 млн грн.) та Івано-Франківськ (0,8 млн грн).

Читайте також: На Закарпатті надходження від туристичного збору зросли вдвічі

Лідери за підсумками восьми місяців серед районів – Косівський (93,8 тис. грн), Богородчанський (67,7 тис. грн), Надвірнянський (57,3 тис. грн.).

Лідери за підсумками семи місяців серед ОТГ – Коломийська (53,9 тис. грн) і Делятинська (28,2 тис. грн).

Найбільший приріст за надходженнями впродовж восьми місяців, як порівняти з минулим роком, показали Богородчанський район і м. Івано-Франківськ: обидві адміністративно-територіальні одиниці – понад 300%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-