На Арабатській Стрілці з'явився туристично-інформаційний центр

На Арабатській Стрілці з'явився туристично-інформаційний центр

Фото
Укрінформ
На Арабатській Стрілці на Херсонщині відкрили туристично-інформаційний центр.

Про це повідомляє офіційний сайт Щасливцевської сільської ради.

"У с. Щасливцеве відбулася знакова для туризму подія – відкриття туристично-інформаційного центру Щасливцевської сільської ради", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це перший центр із надання інформаційних послуг для туристів на території Арабатської Стрілки.

На думку Щасливцевського сільського голови Віктора Плохушка, ТІЦ буде корисним для відпочивальників. Адже щороку Арабатську Стрілку відвідують близько 1 млн туристів і є потреба в якісних інформаційних послугах . Саме тому Щасливцевська сільська рада вирішила створити такий центр на Арабатській Стрілці.

Читайте також: Туристів у замку на Рівненщині зустрічатимуть аудіогід й унікальний острозький наспів

А право перерізати червону стрічку надали туристам, для яких цей центр і створювався. Стрічку перерізали гість з Павлограда Юрій, який 6 років приїжджає двічі на рік на гаряче джерело, та гостя з Харкова Анна, яка не лише відпочиває тут, а й поширює туристичну інформацію на YouTube-каналі.

На будівництво споруди ТІЦу з бюджету сільради було витрачено 200 тисяч гривень. Ще близько 200 тисяч гривень - на внутрішнє обладнання: закупівлю меблів, стендів, комп’ютерної техніки, телевізійного монітору, розробку поліграфічної та сувенірної продукції, та іншого, що необхідно для професійного надання інформаційних послуг та для комфортних умов праці.

Тут є інформаційна стійка для спілкування, місця для розміщення візитівок та буклетів, сувенірної продукції, виокремлені зони відпочинку та ділових переговорів. На великому екрані можна переглядати проморолики про Арабатську Стрілку, а розташування вулиць можна подивитися на розроблених картосхемах сіл Щасливцеве та Генічеська Гірка.

У туристичному центрі відпочивальники можуть дізнатися про розклад руху транспорту, туристичні атракції, екскурсії як на Арабатській Стрілці, так і цікавими місцями поруч, замовити гіда, отримати спеціальну інформацію (про лікарні, державні установи тощо), а також про найближчі події та акції на відвідання місцевих атракцій.

Фото: arabat-rada.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-