В Одесі перевіряють готовність пляжів до курортного сезону

В Одесі перевіряють готовність пляжів до курортного сезону

Фото
Укрінформ
В Одесі розпочала роботу комісія міськради з перевірки готовності пляжів до курортного сезону-2019, яка має перевірити їх відновлення після осінньо-зимового сезону, санітарний стан і узгодження схем дислокації орендованих ділянок.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

"Завдання членів комісії - перевірити готовність пляжів міста Одеса до курортного сезону-2019. Обстежується узбережжі Одеси від пляжу «Золотий берег» (район 16-й станції В. Фонтану) до пляжу«Чайка » (район 10-й станції В. Фонтану) і від пляжу «Ланжерон» до пляжу «Аркадія». Водночас перевіряється їх санітарний стан, відновлення орендарями територій пляжів після осінньо-зимового сезону, а також узгодження схем дислокації орендованих ділянок", відзначили в мерії.

В Одесі перевіряють готовність пляжів до курортного сезону / Фото: omr.gov.ua

Читайте також: В Одесі знімають з мілини буксир контрабандистів

За словами заступника начальника юридичного управління департаменту комунальної власності Одеської міськради Валерія Микуленка, "курортний сезон почнеться традиційно - 1 травня. Комісія обстежує вільні від оренди ділянки штучних і природних міських пляжів, а також звертає увагу орендарів пляжів на санітарний стан піску, перевіряє підготовку паспортів пляжів , їх узгодження, розміщення схем інвентарю та стан берегозахисних споруд".

Комісія підіб'є підсумки обстеження готовності пляжів до прийому відпочиваючих перед початком курортного сезону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-