Україну торік відвідали понад 14 мільйонів туристів

Україну торік відвідали понад 14 мільйонів туристів

Укрінформ
Україну минулого року відвідало 14,2 млн іноземних туристів.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку на своїй сторінці у Facebook.

"У 2018 році нашу країну відвідало 14,2 млн іноземців, ми ж працюємо над тим, щоб збільшити цю цифру до близько 30 мільйонів туристів щорічно. Це можливо зробити шляхом розвитку туристичних можливостей столиці та регіонів", - йдеться в повідомленні.

Важливою складовою роботи міністерства є представлення України світові. У цьому році на розвиток туризму України в Бюджеті передбачено 17 млн грн.

Читайте також: На Арабатській стрілці затвердили найнижчі в Україні ставки турзбору

"У 2019 ми плануємо представити нашу країну, як цікавий туристичний напрямок, на важливих міжнародних виставках у Лондоні, Сінгапурі, Барселоні та Шанхаї", - зазначили у МЕРТ.

Водночас, Мінекономрозвитку, як державний регулятор в сфері туризму, працює не лише над популяризацією України, але й над тим, аби краще захищати наших туристів.

"Ми розробили законопроект про підвищення фінансової відповідальності туроператорів. Ініціатива полягає в тому, щоб встановити щоденне фінансове забезпечення на рівні 5% від обороту туроператора та не менше €50 тис", - зазначається в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, у 2018 році Держприкордонслужба зафіксувала зростання кількості туристів із неприкордонних країн, зокрема Європи: Іспанії - на 68%, Великобританії - 47,3%, Литви - 23,4%, Італії - 15,4%, Німеччини - 13,3 %, Франції - 9,2%, а також Індії - на 57,4 %, Китаю - на 38,8%, Японії - на 38,3%, Ізраїлю - на 21,7% та США - на 19%.

Як відомо, з початку 2019 року в Україні почали діяти нові ставки туристичного збору. Раніше їх розмір встановлювався у відсотках до вартості номеру, а з 1 січня 2019 року у відсотках від мінімальної зарплати: до 0,5% для українських туристів та до 5% для іноземних туристів. Конкретну ставку туристичного збору повинна визначити кожна окрема сільська, селищна, міська рада або рада об’єднаної територіальної громади для свого населеного пункту. У 2019 році туристичний збір не може перевищувати 20,86 грн за добу розміщення для українських туристів та 208,65 грн (близько 6,5 євро) для іноземних туристів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-