В Австрії для туристів створять

В Австрії для туристів створять "кодекс поведінки" на пасовищах

Укрінформ
Австрія розробить юридично обов'язковий "кодекс поведінки" для туристів, які відвідують гірські пасовища. Таке рішення влада ухвалила у зв'язку зі смертю німецької туристки, яку затоптали корови.

Про це заявив канцлер Австрії Себастьян Курц, повідомляє Reuters

Зазначається, що інцидент, який стався в Тіролі в 2014 році, знову потрапив у заголовки національних газет після того, як у лютому 2019 року суд зобов'язав фермера-власника худоби виплатити сотні тисяч євро відшкодування сім'ї 45-річної загиблої.

Це викликало гнів фермерів і населення, бо жертва вигулювала собаку на повідку, прикріпленому до талії. Корови можуть атакувати, щоб захистити своїх телят, коли вони бачать собак, і мандрівникам рекомендується в таких випадках відпускати своїх собак, чого жінка не зробила.

Читайте також: На найвищій горі ОАЕ з'явиться наметовий курорт

"Ми чітко викладемо в кодексі поведінки вимоги до людей, які відвідують гірські пасовища", - сказав Курц.

Він не розповів, які конкретні вимоги міститиме кодекс, але припустив, що собаки стануть важливою частиною нового кодексу, додавши, що в проблемних випадках "майже виключно" беруть участь собаки.

"Ми очікуємо, що якщо люди будуть дотримуватися цього кодексу поведінки, інцидентів не буде. Якщо хтось не дотримуватиметься кодексу поведінки, він втратить можливість вимагати відшкодування збитків", - сказав Курц.

Фото: Reuters/Leonhard Foeger

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-