Відвідування Старого міста Будви стане платним

Відвідування Старого міста Будви стане платним

Укрінформ
Влада курортної Будви, що в Чорногорії, вирішили ввести збір з організованих туристів за відвідування Старого міста розміром 1 євро.

Відповідне рішення ухвалили депутати місцевої Скупщини (законодавчих зборів), повідомляє otpusk.com

"Туристична організація Будви спільно з турагентствами і готелями створить спеціальні пункти біля стін Старого міста. Заплатять збір туристи, які відвідують фортецю в складі екскурсійних груп за сприяння турагентств", - йдеться в публікації.

У перший рік надходження очікуються на рівні 150 тисяч євро. Зібрані кошти використають для проведення робіт зі збереження Старого міста та інших історичних пам'яток Будви.

Будва - курортне місто в Чорногорії, розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя країни. Воно засноване 2500 років тому, є одним з найдавніших поселень на берегах Адріатичного моря.

Читайте також: В італійському парку туристів штрафуватимуть за прогулянку в шльопанцях

Більшість пам'яток історії сконцентровано саме в Старому місті Будви. Воно розташоване на півострові, що помітно різко виступає в море, і являє собою куточок типово венеціанської та середземноморської архітектури. Попри руйнівні наслідки землетрусу 1979 року, до 1987 року Старе місто було повністю відновлено.

Старе місто оперізує потужна фортечна стіна й пронизують вузькі звивисті вулички, які ведуть до міської цитаделі, де нині розташований музей. Біля цитаделі є три старовинні церкви.

Фото: wantseeproject.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-