Державіаслужба дозволила МАУ частіше літати до Торонто й Парижа

Державіаслужба дозволила МАУ частіше літати до Торонто й Парижа

Укрінформ
Державна авіаційна служба України дозволила авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" збільшити частоту рейсів з Києва до Торонто (Канада) й Парижа (Франція).

Про це повідомляється на сайті Державіаслужби. 

"Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 3 до 5 рейсів на тиждень) до документу про право ПрАТ "Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" на експлуатацію повітряної лінії: Київ – Торонто (Канада) – Київ для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, визначивши частоту рейсів: 5 рейсів на тиждень", - йдеться в повідомленні.

Також МАУ дозволили з 14 до 18 рейсів на тиждень збільшити частоту польотів на маршруті Київ – Париж – Київ.

Згідно з оприлюдненою інформацією, авіакомпанія "Джоніка" отримала право на виконання рейсів за маршрутом Київ – Гетеборг (Швеція) з частотою 2 рейси на тиждень та Херсон – Ербіль (Ірак) з частотою 3 рейси на тиждень.

Читайте також: Wizz Air запустила чотири нових рейси з України

Також комісія Державіаслужби дозволила авіакомпанії "Роза вітрів" збільшити частоту польотів з 1 до 3 рейсів на тиждень з Києва до Ламеція-Терме (Італія) . Крім того, компанія отримала право на збільшення частоти за маршрутом Київ – Барселона з 3 до 4 рейсів на тиждень.

Водночас авіакомпанія Yanair за всіма замовленим напрямками (Київ – Білин, Київ – Париж, Одеса – Ніцца) отримала відмови на право експлуатації ліній.

Також авіакомпанія SkyUp Airlines отримала відмову в заявці на право експлуатації повітряних сполучень за маршрутами Київ – Париж і Харків – Париж. Однак комісія дозволила авіаперевізнику збільшити частоту рейсів на маршруті Київ – Аліканте (Іспанія) з 3 до 4 польотів на тиждень і на маршруті Київ – Тбілісі з 4 до 7 польотів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-