Туристичні компанії України заявили про себе на виставці у Нью-Йорку

Туристичні компанії України заявили про себе на виставці у Нью-Йорку

Фото
Укрінформ
У п’ятницю, 25 січня, у Нью-Йорку відкрилася щорічна виставка туризму New York Times Travel Show, яка є однією з првідних спеціализованих заходів туристичної галузі у світі.

Про це передає кореспондент Укрінформу.

У конференц-центрі Jacob K.Javits Center цьогоріч представлені більше 170 країн і 380 стендів туристичних компаній та організацій. Очікується, що на захід завітають більше 30 тисяч гостей, серед яких як фахівці туристичної галузі у прагненні налагодити співпрацю і презентувати свої послуги, так і любителі подорожей у пошуку нових вражень.

Читайте також: Обсяги світового турпотоку сягнули рекордної позначки

Цьогоріч Україна представлена трьома стендами та вісьмома компаніями та організаціями, серед яких відділ туризму Львова, агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області, туристичні компанії “Next stop - Ukraine”, “ChernobylTour”, українсько-французький туроператор “Vacanture”, “TraveltoUkraine.org”, “JC Travel Ukraine”, Міжнародні авіалінії України.

Туристичні компанії України заявили про себе на виставці туризму у Нью-Йорку // Георгій Тихий, Укрінформ

Захід триватиме з 25 до 27 січня. Перший день передбачений для налагодження зв’язків між компаніями та туристичними агентами, інші два - для презентації стендів для всіх відвідувачів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-