До берега івано-франківського озера пришвартують середньовічний корабель

До берега івано-франківського озера пришвартують середньовічний корабель

Укрінформ
В Івано-Франківську на міському озері в межах проекту "Середньовічна корабельня" планують збудувати корабель, схожий на знайдений 2015 року в селищі на Волині.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків на сторінці в Facebook

"До мене звернулися БО "Дороги предків" щодо реалізації в місті проекту "Середньовічна корабельня". Хлопці планують на міському озері збудувати корабель, на подобі того, залишки якого у 2015 році знайшли у селищі на Волині. 16-ти метровий корабель створюватимуть у кілька етапів. Також планують відтворити ще корабель вікінгів. В планах кораблі мають стати музеями під відкритим небом та курсуватимуть Дністром з екскурсійними та експедиційними турами", – написав Марцінків.

Читайте також: Феномен Івано-Франківська показали в новому проморолику

За його словами, процес створення таких суден може стати справді видовищним. До нього зможуть долучитися й самі франківці, взявши участь у будівництві та допомігши "Корабельні" як волонтери.

Тож міська влада дала дозвіл на проведення цих робіт на міському озері.

Як повідомляє портал "Вікна", автори ідеї – молоді художники-скульптори з Івано-Франківська Назар Морозко та Володимир Ільків. Вони перші в місті створили реконструкцію стародавнього скандинавського човна-дракона, спливли ним Бистрицею до Дністра й пізніше піднялися проти течії.

Фото: ТРК "Вежа"

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-