Укрзалізниця назвала пріоритет № 1 при оформленні колективних замовлень

Укрзалізниця назвала пріоритет № 1 при оформленні колективних замовлень

Укрінформ
При обробці заявок на групові перевезення Укрзалізниця в першу чергу надає пріоритет перевезенню дітей.

Про це сказав директор департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ "Укрзалізниця" Олександр Красноштан, повідомляє прес-служба компанії.

"Для Укрзалізниці перевезення груп дітей – пріоритетна місія, до якої ставимося з повною відповідальністю, як у питанні першочергового оформлення квитків, так і в питаннях надання вагонів відповідної якості. Загалом Укрзалізниця жодного разу не відмовилася від групових заявок на перевезення дітей", – зазначив Красноштан.

За його словами, станом на 11 грудня 2018 року Укрзалізниця вже задовольнила 1227 заявок на 56 тис. місць для перевезення дітей. Це значно більше показника минулого року, коли було 423 заявки на перевезення 16 тис. дітей, підкреслив він.

Красноштан зауважив, що в разі, якщо з об’єктивних причин Укрзалізниця не може виконати заявку через брак місць, перевізник завжди запропонує альтернативний варіант, наприклад, виїзд в іншу дату, або призначить додатковий поїзд.

Він також повідомив, що наразі залишилося опрацювати 44 заявки на перевезення груп дітей. Це буде зроблено найближчим часом. Зокрема, Красноштан запевнив, що квитки отримає також група дітей, яка вирушає на початку січня до Яремчі. «Наразі нема жодних приводів для хвилювань з боку організаторів цієї поїздки. Ця заявка буде обов’язково задоволена, як і всі інші», – додав він.

Читайте також: Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на два новорічні поїзди до Львова

Красноштан закликав організаторів відпочинку дітей при виникненні будь-яких питань повідомляти на гарячу лінію Укрзалізниці за тел. 0800-503-111.

Як повідомляв Укрінформ, наразі Укрзалізниця проводить роботу з призначення додаткових поїздів – вони з’являються щодня. У цьому році їх буде 30, і ними щодня буде перевозитися понад 20 тис. пасажирів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-