Антимонопольний комітет має перевірити туроператорів – парламентарі

Антимонопольний комітет має перевірити туроператорів – парламентарі

Укрінформ
Комітет Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував Антимонопольному комітету провести перевірку дотримання туристичними операторами антимонопольного законодавства.

Про це повідомляється на сайті парламенту за підсумками засідання Комітету ВР, під час якого розглядалися питання масових порушень прав українських туристів у цьогорічному туристичному сезоні. 

"…Антимонопольному комітету провести перевірку дотримання туристичними операторами антимонопольного законодавства, в тому числі, стосовно туристичних компаній ТОВ "Оазіс Тревел Україна" та ТОВ "Джоін АП" та всіх його дочірніх компаній, а також інших юридичних осіб, які працюють під брендом Join UP!", - йдеться в публікації.

Читайте також: Комітет Ради рекомендував Кабміну змінити туристичне законодавство

Зазначається, що Комітет також рекомендував Генеральній прокуратурі та Антимонопольному комітету посилити контроль за здійсненням досудового розслідування всіх розпочатих кримінальних проваджень щодо порушення прав споживачів туристичних послуг.

Як повідомляв Укрінформ, Комітет також рекомендував Кабінету Міністрів підготувати та внести до Верховної Ради зміни до Закону України "Про туризм". Зокрема, йдеться про запровадження права туроператора реалізовувати туристичні послуги шляхом формування і видачі електронного ваучера через Єдиний реєстр електронних ваучерів, розроблення механізму нової ефективної системи оподаткування, створення Реєстру учасників туристичного ринку – туроператорів та турагентів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-