Дніпровський мандрівник вирушив на каяку Дніпром до Києва

Дніпровський мандрівник вирушив на каяку Дніпром до Києва

Укрінформ
Мандрівник з Дніпра Сергій Гордієнко вирушив на одномісному морському каяку в тренувальний похід річкою Дніпро зі свого рідного міста до столиці.

Про це повідомив його прес-секретар Павло Дінець у Facebook.

"Цю подорож було заплановано Сергієм Івановичем в межах підготовки до чергової великої експедиції – "Середземноморський континуум". Її маршрут проляже Європою – і водою (на одномісному морському каяку), і суходолом – від Києва до Барселони (водою: Дніпром, Чорним й Середземним морями) й назад: спершу суходолом (з Іспанії через Францію, Швейцарію, Італію, Австрію), а потім знову водою – Дунаєм через Австрію, Угорщину, Сербію, Румунію в Чорне море, й Дніпром – до Києва. Старт цієї надзвичайно цікавої й складної мандрівки, яку до Сергія Гордієнка ще ніхто таким методом не здійснював, заплановано на березень 2019 року, а фініш – на червень 2020-го", - написав Дінець.

За його словами, по завершенні цього тренувального походу Сергій Гордієнко на певний час залишиться в столиці, де на доцента Київського університету туризму, економіки і права з нетерпінням чекають його студенти. Сергій Іванович прочитає для них лекції зі свого унікального авторського спецкурсу з психології виживання людини в екстремальних умовах.

Читайте також: Українці здійснили унікальний перехід на катамарані з Очакова на Канари

Сергій Гордієнко - професійний мандрівник, спеціаліст з екстремального одиночного виживання, історик-дослідник, міграціолог, етнограф, письменник.

За період своєї науково-професійної діяльності Гордієнко двічі (1995, 1998 рр.) досягав Північного полюсу в складі експедиційної групи "Арктика", першим в історії України встановив державний прапор на Північному полюсі. Чоловік подорожує майже усе своє життя. Географія його мандрівок охоплює весь світ.

Як повідомляв раніше Укрінформ, у грудні 2017 року Сергій Гордієнко закінчив одиночну експедицію на каяку "Міст співдружності", подолавши 4,5 тисячі кілометрів Чорним морем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-