Туристи платитимуть податок на ще одному португальському курорті

Туристи платитимуть податок на ще одному португальському курорті

Укрінформ
Відомий португальський курорт Алгарве в високий сезон, починаючи з 2019 року, запровадить туристичний "зелений податок".

Про це повідомляє otpusk.com

"Влада провінції Алгарве в Португалії вирішили ввести курортний збір. Він покликаний компенсувати збитки, які завдають екології численні туристи. Відповідно до ухваленого закону, відпочивальникам на Атлантичному узбережжі з березня до листопада доведеться сплачувати по 1,5 євро на добу. Водночас тариф однаковий незалежно від виду об'єкта розміщення та його зірковості", - йдеться в публікації.

За підрахунками експертів, податок дасть змогу отримувати близько 20 мільйонів євро на рік. Частину коштів спрямують на розвиток туристичної інфраструктури.

Від сплати збору звільнять туристів, які перебувають в місцевих готелях понад 7 ночей, а також дітей до 12 років.

Читайте також: МЗС просить українців утриматися від поїздок до Португалії

Ввести "зелений податок" в Алгарве планувалося ще влітку 2018 року. Однак місцеві готельєри переконали чиновників перенести нововведення. Варто зазначити, що в інших регіонах Португалії туристичний податок вже застосовується. Так, з 1 березня 2018 року туристи сплачують збір розміром 2 євро за добу в Порту. У 2016 році податок ввели для туристів, що прибувають до Лісабона. Тут іноземні гості сплачують 1 євро на добу.

Як повідомляв Укрінформ, раніше податок з туристів почали збирати в популярному японському місті Кіото. Сума збору становить від 200 до 1000 єн (від 1,8$ до 8,9$ відповідно) залежно від вартості проживання. Отримані кошти влада має намір спрямувати на розвиток і просування туризму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-