Проїхатися швейцарською залізницею відтепер можна без квитка

Проїхатися швейцарською залізницею відтепер можна без квитка

Укрінформ
У Швейцарії почали впроваджувати спосіб подорожей залізницею без квитків – за допомогою використання спеціального додатка на смартфоні.

Як повідомляє The Local, Швейцарські федеральні залізниці SBB запустили інноваційний сервіс EasyRide у власному додатку SBB Preview, який дає змогу уникнути черг в касах на вокзалах, незручностей під час купівлі паперових й електронних квитків.

Тепер пасажирам можна просто відкрити програму, вибрати послугу EasyRide і зареєструватися перед початком своєї подорожі. Після завершення поїздки необхідно поставити позначку про закінчення маршруту. Додаток розпізнає пройдений маршрут і застосує найнижчий тариф, який потім стягується з кредитної картки користувача або його банківського рахунку.

У разі, якщо пасажир забуває повідомити про завершення поїздки, додаток через певні проміжки часу висилає спеціальні сповіщення.

Читайте також: З Києва до "Борисполя" за 35 хвилин: в УЗ обіцяють запустити поїзди вже цьогоріч

Цікаво, що контролери завжди можуть перевірити наявність "квитка", просканувавши QR-код на телефоні пасажира.

Зараз сервіс EasyRide проходить випробування на швейцарській залізниці, а також на деяких міських транспортних мережах, зокрема на громадському транспорті в Цюріху.

Наразі ресурсом користуються вже 250 тисяч осіб.

Фото: sbbcffffs-community.sbb.ch

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-