Хорватський курорт обмежить кількість туристів

Хорватський курорт обмежить кількість туристів

Укрінформ
Морський курорт Дубровник у Хорватії з 2019 року стане пускати в міський порт втричі менше, ніж робить це зараз, круїзних суден.

Про це повідомляє Turist.ee

"Влада Дубровника ухвалила рішення про обмеження кількості круїзних лайнерів, що заходять до міського порту. З 2019 року пришвартовуватися тут зможуть не більше двох круїзних лайнерів на день. Водночас число пасажирів на кожному з них не має перевищувати 5 тисяч", - йдеться в публікації.

Зазначається, що нововведення запроваджено у зв'язку з величезним потоком скарг місцевих жителів на натовпи туристів, які прибувають до Дубровника.

Читайте також: У Хорватії відкрилось українське консульство

Наразі мерія міста вже підписала угоду про нові правила прийому лайнерів з міжнародною асоціацією круїзних компаній. Одночасно з цим був узгоджений графік руху суден. Згідно з розкладом, перший лайнер заходитиме в порт о 06:00 і залишатиме його о 13:00. Пасажири другого зможуть зійти на берег о 08:00 зі зворотним відправленням о 16:00.

Зараз Дубровник в розпал туристичного сезону приймає до семи круїзних суден. За прогнозами, за 2018 рік загальна кількість лайнерів, які прибули на хорватський курорт, досягне 440, а пасажирів - 740 тисяч.

Фото: Lehtikuva/Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-