У Карпатах гості з Канади відкривали для себе землю предків

У Карпатах гості з Канади відкривали для себе землю предків

Укрінформ
На Івано-Франківщині канадські туроператори, які подорожують в Україні за маршрутом "Відкрий для себе землю предків", відвідали етнографічні музеї у Верховині та Криворівні.

Про це повідомив начальник відділу туризму Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко на своїй сторінці в Facebook.

"Туристична фірма "Апельсин" (м. Івано-Франківськ) за нашого сприяння організувала ознайомлювальний візит канадських туроператорів. 27-28 вересня іноземці ознайомились з туристично-рекреаційною інфраструктурою Івано-Франківська, Яремче, гірськолижного комплексу "Буковель", природними локаціями, культурною спадщиною Верховинського району, зокрема взяли участь у майстер-класах і відвідали етномузеї у Верховині і Криворівні. Канадські туроператори приїхали в Україну в рамках ознайомлювального туру, організованого Асоціацією індустрії гостинності України. Маршрут "Відкрий для себе землю предків" навесні цього року був презентований українською делегацією в Канаді", - написав Передерко.

Читайте також: На Івано-Франківщині влаштують унікальне свято неба

За його інформацією, маршрут "Відкрий для себе землю предків" включає міста Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Хотин, Київ та Одесу.

Тривалість туру – 12 днів, а його результатом має стати український туристичний продукт, який запропонують у Канаді. Він буде зорієнтований на представників діаспори, які прагнуть познайомитися з українською культурою, приїхавши до України щонайменше на 10 днів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-