Google створила путівник для туристів

Google створила путівник для туристів

Укрінформ
У компанії Google розробили спеціалізований туристичний сайт Touring Bird, який має допомогти мандрівникам оптимально спланувати подорож.

Як повідомляє Media Sapiens із посиланням на Fortune, ресурс пропонує мандрівникам обрати місто й за допомогою фільтрів визначитися з різними місцями для відвідування. У фільтрах можна вказати й бюджет, щоб сайт шукав такі пропозиції, які не перевищуватимуть його межі.

Зазначається, що атракції в містах Touring Bird розбиває й за темами: наприклад, підбирає усі місця та події щодо місцевої їжі, мистецтва чи видатних історичних локацій.

За задумом творців, сайт має допомогти мандрівникам шукати, порівнювати та бронювати тури й квитки від різних компаній та провайдерів у найпопулярніших місцях світу.

Читайте також: Google розповів, як відслідковується місцезнаходження користувача

Зараз на Touring Bird доступно 20 міст, серед яких Берлін, Прага, Амстердам, Барселона, Лондон, Мадрид, Париж, Рим та інші.

Керівник команди Touring Bird Лакс Пуджарі пояснив, що оптимальна тривалість подорожі для більшості людей становить від 3 до 8 днів. Водночас усі активні заняття й відвідування головних туристичних місць вони планують на перші дні, а наостанок подорожі залишають ті місця чи розваги, які потребують більшої уваги й занурення в них. "Ми хотіли побудувати "єдиний магазин", який даватиме й те, і те", - розповів Пуджарі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-