Укрзалізниця цього літа перевезла 13,4 млн пасажирів

Укрзалізниця цього літа перевезла 13,4 млн пасажирів

Укрінформ
Впродовж літа 2018 року поїздами далекого сполучення та регіональними Укрзалізниця перевезла територією України 13,4 млн пасажирів, що на 3,2% більше показника минуло року. 

Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

За словами керівника компанії, завдяки ефективній моделі організації перевезень, попри зниження на 7% парку пасажирських вагонів, Укрзалізниці вдалося збільшити на понад 3% обсяги перевезень пасажирів. 

"Цього літа ми перевезли майже на півмільйона пасажирів більше, ніж влітку 2017 року, це на 5,2 тис. пасажирів більше щоденно. Досягти таких результатів вдалося завдяки підвищенню ефективності використання рухомого складу, а саме призначення додаткових поїздів у загальному обігу з цілорічними без задіяння додаткових складів, а також за рахунок використання вагонів-трансформерів із мінімізацією простоїв у пунктах формування та обороту складів", - розповів Кравцов.

Читайте також: Укрзалізниця розповіла, на скільки з вересня подешевшає проїзд у поїздах

Він нагадав, що в період масових літніх перевезень 2018 року Укрзалізниця призначила 22 додаткові поїзди та 10 поїздам збільшила періодичність курсування. "Завдяки цьому в середньому за добу ми пропонували своїм пасажирам 140 тис. місць, при цьому населеність поїздів складала більше 93%", - зазначив Кравцов.

Окрім цього, керівник Укрзалізниці зазначив, що вже найближчим часом компанія планує розділити пасажирські перевезення на три сегменти: економ, стандарт і комфорт. 

"Така категорійність допоможе пасажиру чітко розуміти, на який поїзд він купує квиток та які умови він отримає за ці кошти. Таким чином, ми виділимо соціальний сегмент перевезень, пасажири якого менш захищені та найбільше відчувають підвищення вартості проїзду, і люкс-сегмент, пасажири якого не так вразливі до підвищення вартості. Після такого розподілу перевезень, якщо ми будемо підвищувати вартість проїзду, то в першу чергу це стосуватиметься не бюджетного класу", - зазначив Євген Кравцов.

У період літніх масових перевезень у 2018 році було задіяно 2,9 тис. пасажирських вагонів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-