На Вінниччині влаштують міжнародне свято української витинанки

На Вінниччині влаштують міжнародне свято української витинанки

Укрінформ
У місті Могилів-Подільський, що у Вінницькій області, в суботу та неділю відбудеться ІІІ Міжнародне свято народного мистецтва "Українська витинанка".

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила директорка Могилів-Подільського центру народної творчості Оксана Городинська.

"Це вже третє міжнародне свято витинанки, яке проводиться в нашому місті. Це самобутнє мистецтво, яке заслуговує збереження і популяризації. Воно приносить гостям та учасникам естетичну насолоду, тому на свято завжди приходять багато людей і охоче беруть участь в усіх наших заходах. До нас цьогоріч приїдуть майстри з 13 областей України, а також гості з Литви, Білорусі та Молдови", - сказала Городинська.

Читайте також: На фестивалі дерунів у Коростені готуються встановити три рекорди

За її словами, у суботу сорок майстрів демонструватимуть свої роботи та навчатимуть охочих робити витинанки під час майстер-класів. По дві роботи, виготовлені під час свята, вони подарують музею витинанки при Могилів-Подільському центрі народної творчості.

В неділю у межах ІІІ Міжнародного свята народного мистецтва "Українська витинанка" працюватиме містечко майстрів та відбудеться святковий концерт "Хай Вам сіється, родиться золоте зерно".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-