Туристи знайомитимуться зі старим Луцьком на річковій прогулянці

Туристи знайомитимуться зі старим Луцьком на річковій прогулянці

Укрінформ
У центральному парку Луцька почали монтувати понтонну пристань, щоб туристи мали змогу мандрувати річкою Стир у межах міста.

Про це повідомляє "Волинь online"

"У Луцьку відновлюють пасажирські перевезення річкою Стир, що стане частиною туристичного маршруту. Востаннє такі перевезення проводили в 1975 році. Наразі в парку розпочали монтування понтонної пристані. Попередньо перед цим проводили розчищення дерев у річці", – йдеться в публікації.

Зазначається, що спеціальний понтон доставили в парк, щоб змонтувати його для здійснення посадки та висадки пасажирів під час перевезень річкою. Ще один буде стояти біля будинку скульптура Голованя, що на вулиці Лютеранській, 9.

За словами директора річкового порту "Луцьк" Олега Кербалая, робота з розчищення русла річки тривала два роки. Воно поглибилося в процесі виймання затоплених дерев. У такий спосіб спрямували течію.

Читайте також: Туристи розповіли, чим їх приваблює Луцьк

"Загальна вартість робіт – більше мільйона гривень. Ми зараз ремонтуємо сходи, які є в парку, повністю облагороджуємо все, щоб було приємно пройти. Плануємо, що це буде частиною туристичного маршруту, який починатиметься в Старому місті, туристи будуть знайомитися з нашим старим містом, біля будинку Миколи Голованя вони сідатимуть у катер і буде екскурсія по річці Стир, і вони будуть йти у парк, де насолоджуватимуться нашим парком", – зазначив радник міського голови Ігор Поліщук.

За його словами, катери надаватимуть приватні підприємці. Вартість екскурсій поки що невідома – її визначатимуть власники катерів. Поліщук додав, що з підприємцями домовляться і певний відсоток цього заробітку йтиме до міського бюджету.

Відкрити ці перевезення річкою планують на День міста Луцька, що святкуватиметься у вересні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-