Науковці Львівської політехніки допоможуть створити Древній Звенигород

Науковці Львівської політехніки допоможуть створити Древній Звенигород

Укрінформ
Науковці Інституту архітектури Національного університету "Львівська політехніка" долучаться до створення історико-культурного парку в селі Звенигород, що на Львівщині. 

Це стало можливим завдяки проекту "Древній Звенигород", який реалізують у регіоні, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"Дуже важко показати, що зникло, але ця територія зберегла сліди колишньої слави. Наразі тут є оборонні вали та замкові бастіони початку XVIII століття, тож кожен охочий може вже зараз оглянути княжий дитинець, де стояли палати князя, храм із цвинтарем, господарські будівлі й оборонні укріплення. В майбутньому ми запропонуємо туристам пройти лінією валів, долиною ріки Білка, де колись були ювелірні майстерні та господарські будівлі. У ті часи ця територія активно заселялася, а серед валів простягалась територія княжого міста", - зазначив доцент Львівської політехніки Василь Петрик.

Читайте також: У Звенигороді з'явиться унікальний історико-культурний парк

Виконавці планують розчистити вали, місце замку, облаштувати доріжки, місця для відпочинку, встановити освітлення та паркінг. Попередньо проект виграв грант Європейського Союзу розміром 12 млн гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-