Медики назвали небезпечні пляжі Маріуполя

Медики назвали небезпечні пляжі Маріуполя

Укрінформ
У Маріуполі медики рекомендують обмежити купання в морі на чотирьох міських пляжах з нестабільними бактеріологічними показниками.

Про це в понеділок повідомили в Маріупольській міській раді з посиланням на міську філію Донецького обласного лабораторного центру Мінохоронздоров'я України, яке провело дослідження проб морської води, відібраних 6 серпня.

«У чотирьох пробах морської води індекс ЛКП (лактозопозитивні кишкові палички) перевищує нормативний показник... Фахівці лабораторного центру рекомендують маріупольцям і гостям нашого міста обмежити купання на ділянках пляжу з нестабільними бактеріологічними показниками, при купанні не ковтати морську воду», - сказано в повідомленні.

Зазначено, що найбільше забруднення морської води за індексом ЛКП, як і минулого тижня, виявлено в контрольній точці відбору на пляжі Приморського району біля готелю «Турист» (зміст ЛКП більше 240 000 на 1 куб дм, при нормі не більше 5000 на 1 куб дм). У точці відбору на пляжі Приморського району біля судноремонтного заводу індекс ЛКП становить 24 000 на 1 куб дм.

У контрольних точках відбору на пляжі Приморського району біля кафе «RAFALE» і Лівобережному пляжі в районі водної станції «Наш куток» індекс ЛКП становить 6 200 на 1 куб дм.

Читайте також: Пляжам Херсонщини дали “зелене світло”

За даними лабораторного центру, чистою цього тижня була морська вода на Лівобережному пляжі в районі вулиці Виноградної, 140, тут індекс ЛКП становив 2300 при нормі не більше 5000 на 1 куб дм.

Також повідомляється, що збудників інфекційних захворювань і холерного вібріону у воді не виявлено, показники вірусного забруднення морської води не встановлені.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-