У Трускавці доведеться платити за вхід до бювету

У Трускавці доведеться платити за вхід до бювету

Укрінформ
Приватне підприємство "Трускавецькурорт" не відмовилося від ідеї зробити платним вхід до бювету мінеральних вод у Трускавці.

Про це журналістам заявив новий гендиректор ПрАТ "Трускавецькурорт" Андріан Драновський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Через аварійний стан і загрозу життю відвідувачів нам довелось закрити бювет №2. Тепер усе навантаження припадає на центральний бювет, який щороку приймає понад 200 тисяч відвідувачів. Щоб забезпечити тут належний сервіс, потрібна реконструкція, заміна оснащення. Проте коштів на це не вистачає. Адже за попередні два роки на утримання бювету було витрачено понад 5 мільйонів гривень. Вони пішли на плату за електрику, газ, утримання в належному стані обладнання. На реконструкцію коштів у підприємства, яке працює на межі рентабельності, не залишається", - зазначив Драновський.

За його словами, саме на оновлення бювету й буде спрямовано кошти, отримані від платного користування бюветом. За таким принципом працюють у Моршині та Миргороді.

На думку Драновського, відпочивальників не відлякає новий збір, адже одноденний абонемент у бювет буде більш ніж наполовину дешевшим від горнятка кави у місцевих кав'ярнях.

Вже найближчим часом тим, хто приїхав полікуватись цілющою "Нафтусею", доведеться сплачувати 10,5 гривень на день. Жителі Трускавця зможуть користуватися лікувальною водою безкоштовно.

Читайте також: Війна за воду. Скандал у курортному Трускавці

Як повідомляв Укрінформ, проти введення абонплати за відвідування бювету мінеральних вод у Трускавці виступили місцеві активісти. 7 листопада минулого року вони понищили встановлені тут турнікети, через які вже з 1 грудня мав здійснюватися платний вхід до бювету. Протестувальники мотивували свої дії тим, що через введення плати у санаторіях зменшиться кількість відпочивальників, а отже, скоротяться й робочі місця.

Через зменшення заповненості  Трускавецькурорту довелося закрити санаторії "Рубін" та "Янтар". Проте пояснюється це не високими цінами на послуги, а війною на Сході, котра звела до критичного мінімуму кількість відпочивальників із Донецької та Луганської областей та повністю перекрила потік курортників із Криму.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-