Мукачевом проляже гусячий маршрут для туристів

Мукачевом проляже гусячий маршрут для туристів

Відео
Укрінформ
В історичному центрі Мукачева Закарпатської області встановили вже третю скульптуру гусака, яка стала частиною нової туристичної атракції.

Як заявив керівник туристично-інформаційного центра Мукачева Максим Адаменко, тепер гості міста можуть знайомитися з його історією та визначними пам’ятками, прогулюючись "гусячим туристичним маршрутом", повідомляє Zruchno.Travel

За його словами, дві тематичні скульптури встановили біля міської Ратуші й на вулиці Достоєвського ще 2016 року. За задумом скульптора Степана Федорина, один з гусей – фотограф і має справжнісіньку ретрокамеру, якою знімає Ратушу. Інший арт-об’єкт являє собою гусака-туриста, "озброєного" рюкзаком і парасолькою.

Третій гусак – гусак-пивовар – оселився в Мукачеві днями, завершивши своєю появою перший етап створення великого "гусячого маршруту" для туристів.

Як відомо, гусак – Святий Мартин – зображений на гербі Мукачева і тепер його свято є офіційним Днем міста. Гуси вважалися у римлян священними птахами Марса, на честь якого і був названий майбутній Святий Мартин. Загалом місті планують розмістити 11 бронзових фігурок гусей у пішохідній частині міста.

"До вже наявних скульптур приєднався гусак-пивовар – він встановлений біля ринку. Він стоїть на бочці з келихом, на якому написано "Паннонія". Поки концепція створення гусячого туристичного ринку досить сира, але вона буде формуватися і удосконалюватися – планується створити ще близько десятка таких гусей – вони різних професій, у них різні історії... Як їх включити в туристичний маршрут, як їх використовувати або яку легенду про них придумати, може вирішити самостійно будь-який міський екскурсовод або турагентство", – зазначив Адаменко.

Читайте також: У Мукачеві можна прогулятися дахами й стати сажотрусом

На його думку, встановлення гуся-пивовара було "фальстартом", бо відкриття арт-об’єкта мало бути приурочено до пивного фестивалю, який відбуватиметься у вересні.

Фото: zaknews.in.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-