Сплав Дністром: новий туристичний маршрут випробували на Буковині

Сплав Дністром: новий туристичний маршрут випробували на Буковині

Укрінформ
Новий туристичний маршрут, який пролягає Дністровським каньйоном, започаткували в Чернівецькій області.

Про це повідомила прес-служба Чернівецької ОДА.

"Відділ з питань туризму Чернівецької обласної державної адміністрації організував спортивно-туристичний похід "Дністровські барви" тривалістю 2 дні. Зокрема, сплав відбувався по Дністровському каньйону, який відомий своїми панорамними краєвидами з високих крутих берегів, сріблястими водоспадами, що нависають над водою, печерами та гротами", – йдеться в повідомленні.

Туристичний маршрут розпочався з міста Чернівці, після чого учасники зробили зупинку для огляду унікального об’єкту спелеотуризму – Скитської печери, що розташована у відпрацьованому гіпсовому кар’єрі с. Кострижівка. Далі відбулася туристична екскурсія до с. Василів Заставнівського району.  На другий день розпочався сплав річкою Дністер.

Читайте також: На Закарпатті хочуть започатковувати кінотуризм

Заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк зазначив, що в області є всі можливості розвитку водного виду туризму не тільки для відпочинку, але й для екстримально-спортивних заходів.

"Рафтинг є цікавим видом активного відпочинку. На сьогодні туристичні об’єкти Заставнівщини мають чудово облаштовану інфраструктуру. Зокрема, в селі Кострижівка є пляж з усім необхідним для організації наметового містечка. Кострижівська ОТГ має плани з розвитку саме цієї місцевості для покращення туристичної привабливості Заставнівського району", – зазначив Гостюк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-