Моршин хочуть зробити курортом державного значення

Моршин хочуть зробити курортом державного значення

846
Ukrinform
Депутати Львівської обласної ради підтримали ініціативу облдержадміністрації щодо надання природній території міста Моршин статусу курорту державного значення.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

"Передбачається, що статус курортної території державного значення забезпечить збереження природних ресурсів, покращить інвестиційний клімат, загалом матиме іміджевий характер для курорту. Крім того, це дасть змогу в майбутньому залучити в місто додатковий фінансовий ресурс", - наголосила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Зазначається, що облдержадміністрація підготує відповідне клопотання та пропозиції до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України про оголошення природної території  Моршина курортною територією державного значення.

Читайте також: В Очакові готуються перевозити туристів на Кінбурнську косу водою

Наразі в Україні є 6 курортів державного і 2 місцевого значення.

Місто Моршин за якістю та ефективністю лікування стоїть в одному ряду з такими курортами, як Карлові Вари, Вісбаден, Гуняді-Янош тощо. Саме тому курортний туризм є в основі стратегії розвитку міста. Курорт Моршин - один із лідерів у лікуванні захворювань печінки, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, кишківника, шлунку та цукрового діабету.

Фото: morshyn-rada.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-