У таборі відпочинку на Вінниччині запровадили

У таборі відпочинку на Вінниччині запровадили "історичну" зміну

Укрінформ
У таборі відпочинку "Подільський Артек" на Вінниччині для старшокласників запровадили зміну, яка матиме історичне наповнення.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила директор департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

"Запроваджена тематична зміна, яка матиме історичне наповнення. Вона називатиметься "Долаючи радянське: трансформація культурної пам’яті на пострадянському просторі". Це буде на базі "Подільського Артеку". Проводить громадська організація "Подільська спадщина", до складу якої входять провідні історики регіону. Вони "відпрацьовуватимуть" на групі старших школярів і студентів, які відпочиватимуть у таборі, методику викладання історії періоду, під час якого Україна перебувала в складі Радянського Союзу", - повідомила Заболотна.

За її словами, "історична" зміна в "Подільскому Артеку", розташованому поблизу м. Ладижин, триватиме з 3 до 8 липня. До складу групи увійдуть 37 учасників з різних куточків Вінницької області.

Читайте також: В Очакові готуються перевозити туристів на Кінбурнську косу водою

У програмі зміни передбачено лекції та майстер-класи від провідних вінницьких істориків та етнологів, історичний квест та вистава документального театру.

Це перший експеримент організації в регіоні дитячого відпочинку тематичного спрямування. Якщо він себе виправдає, тематичну зміну повторять. Окрім того, наступного року на Вінниччині планують апробувати тематичні спортивні зміни для обдарованих дітей у таборах відпочинку, запровадивши коштом обласного бюджету розвитковий компонент літнього дозвілля і відпочинку школярів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-