У Сумах триває міжнародний бізнес-форум з туризму

У Сумах триває міжнародний бізнес-форум з туризму

Укрінформ
У Сумах 7 червня за участі делегацій Польщі, Словаччини, Білорусі, Угорщини, а також представників бізнесових кіл із різних куточків України відбувається міжнародний бізнес-форум та виставка "Сумщина туристична-2018".

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Суми зацікавлені у тому, аби туризм вийшов на новий рівень, щоб до нас приїздили не лише наші співвітчизники, але й туристи з-за кордону. Звісно, для цього потрібні значні фінансові можливості, бо ж і туристи стали вибагливі. Ми мусимо пристосовуватися до їхніх потреб, інтересів і вимог”, - зазначив на відкритті заходу міський голова Сум Олександр Лисенко.

Він розповів, що сьогодні у промоції Сум активно впроваджують сучасні технології. Так, наразі створено для туристів нові маршрути під назвою "Архітектурна спадщина" – охочі мають можливість послухати аудіоваріант екскурсії двома мовами, а разом з Open Ukraine розробили 3D-маршрут для перегляду екскурсії онлайн.

"Вже два роки співпрацюємо з іншими регіонами, налагодили комунікацію з містами-побратимами. Реалізується чимало мистецьких проектів, що можуть привернути увагу гостей з інших міст. Наприклад, фестиваль "Сурми України". Спільно з нашою Агенцією промоції проводимо захід  "Ніч у музеї" зі спеціальною театралізованою екскурсією. Відбувається сумський театральний фестиваль "Чехов фест", – поділився надбаннями у сфері туризму Лисенко.

Читайте також: Таємничі підземелля зібрали у Рівному експертів туристичної галузі

Під час форуму свої напрацювання в туристичній галузі презентували представники мерій Любліна (Польща) Славомир Ваврищук та Прешова (Словаччина) Олександр Двокоєнко.

А в.о. головного інженера мисливського господарства ДЛГЗ "Жлобинський лісгосп" Інна Дудорева поділилася досвідом Білорусі щодо розвитку агротуризму та презентувала агросадибу "Фольварк Бельчо".

Про принади активного туризму в Угорщині розповіла присутнім асистент з організації бізнесу посольства Угорщини в Україні Світлана Кабиш.

На виставці, яка відбувається під час бізнес-форуму, широко представлено вироби народного промислу та ремесел.

Зовсім різні за напрямками експозиції характеризують Суми та область як край, що має чим привабити туристів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-