Хедлайнером Porto Franko стане легендарний літак

Хедлайнером Porto Franko стане легендарний літак

Відео
Укрінформ
До Івано-Франківська везуть дорогою літак Ан-2, який стане хедлайнером фестивалю Porto Franko 2018 і музичним інструментом у футуристичній опері. Понад 90 км літак супроводжуватиме імпровізований автокарнавал.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила прес-секретар фестивалю Porto Franko 2018 Юлія Острогляд.

«7 червня Івано-Франківськ зустріне хедлайнера Міжнародного фестивалю актуального мистецтва Porto Franko 2018 – легендарний український літак Ан-2. Понад 90 км із Косова до Івано-Франківська хедлайнеру доведеться проїхати у супроводі імпровізованого автокарнавалу. Відтак мешканці області матимуть змогу побачити чи не вперше, як літак долає цей кілометраж не небом, а також відчути атмосферу фестивалю, який кардинально змінює уявлення про мистецтво», - зазначила Острогляд.

За її інформацією, в Івано-Франківську Ан-2 зустрінуть театральним шоу за участю акторів обласного драмтеатру, Оркестру радості і щастя Familia Perkalaba, кураторів та організаторів Porto Franko 2018. Літак Ан-2, стверджують у прес-службі фестивалю, стане центром кульмінаційних моментів мистецької акції, а 14 червня на стадіоні «Рух» буде основним музичним інструментом у футуристичній опері Aerophonia

Читайте також: Колочава запропонує туристам ріплянку

Фестиваль Porto Franko 2018 триватиме в Івано-Франківську з 14 до 17 червня. На відвідувачів заходу чекає візуальна програма, дитяча, театральна, освітня, музична та цікаві презентації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-