Нова схема планування території Тернопільщини пожвавить туристичний потік

Нова схема планування території Тернопільщини пожвавить туристичний потік

2446
Ukrinform
Поштовх подальшому розвитку туристичної галузі в Тернопільській області дасть нова схема розвитку та планування території краю - генплан.

Цю тезу висловила під час брифінгу в Тернополі головний спеціаліст Українського державного НДІ проектування міст «Діпромісто», головний архітектор проекту генерального плану області Тамара Шидловська, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Тернопільська область має сприятливе географічне положення, адже нею проходять два міжнародні транспортні коридори: Європа – Азія та Балтійське море – Чорне море. Також наявна значна мережа державних доріг першого та другого класу – це міжнародна дорога М-12 та національна Н-02», – зауважила головний архітектор проекту під час презентації детальної схеми планування території області.

Читайте також: У Тернополі створять 3D-моделі замків

За її словами, в документі рекреаційно-оздоровча галузь в Тернопільській області визначена як стратегічний напрямок розвитку економіки.

«Створення нових об’єктів рекреації дасть змогу розвинути туризм, освоїти нові його види, зокрема, такі як лікувально-оздоровчий, відпочинковий. Водночас з урахуванням, що область має значний історико-культурний потенціал, то активізуються ще й пізнавальні тури», – додала Шидловська.

На створення проекту генерального плану Тернопільщини, який стане основою для планування і забудови територій, з бюджету області виділено 1,9 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-