У Вінниці з'явиться галявина сонця та мрій Михайла Коцюбинського

У Вінниці з'явиться галявина сонця та мрій Михайла Коцюбинського

1199
Ukrinform
У Вінниці в четвер, 10 травня, у межах проекту "Мистецький сад Михайла Коцюбинського" відбудеться фестиваль "Відкриття галявини сонця та мрій Михайла Коцюбинського".

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила  старший науковий співробітник Вінницького літературно-меморіального музею М.М. Коцюбинського Людмила Запірченко.

"Наш музей сьогодні створить "Галявину сонця та мрій Михайла Коцюбинського" – за допомогою квіткової палітри та музичних подій. Ми проводимо такий фестиваль уперше. Буде створено велику клумбу у вигляді сонця, адже письменник любив сонце, природу та квіти", - повідомила Запірченко. Гостей свята та школярів зустрічатимуть веснянками, гаївками та народними піснями.

Для дітей шкільного віку музейники влаштують квест, під час якого вони дізнаються чимало цікавого про життя і творчість письменника, а також про його садибу-музей.

Читайте також: Замок "Паланок" встановив туристичний рекорд

Фестиваль "Відкриття галявини сонця та мрій Михайла Коцюбинського" проводиться вперше й орієнтований  саме на молодь, аби популяризувати творчий спадок класика української літератури.

Вінницький літературно-меморіальний музей  Коцюбинського — музей-садиба письменника, де він народився і проживав до 1897 року. Тут налічується близько 9 тисяч експонатів. Експозиція розміщується в 5 кімнатах. Вона висвітлює в хронологічному порядку життя і творчість  Коцюбинського. Тут зберігаються прижиттєві видання його творів, їхні переклади, спогади сучасників, архівні матеріали, предмети побуту й етнографії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>