На Прикарпатті визначили найкращих у водному туризмі

В Івано-Франківській області, в районі села Бистрець Верховинського району, майже тисяча учасників з 10 регіонів виборювали першість у чемпіонаті України зі спортивного водного туризму "Черемош – 2018".

Про це повідомила прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

"На річці Чорний Черемош в районі села Бистрець Верховинського району відбувся черговий чемпіонат України зі спортивного водного туризму "Черемош – 2018". В змаганнях взяли участь 990 спортсменів із 10 регіонів України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що першість України визначали серед двомісних, чотиримісних катамаранів та рафтів. Перемогла команда Львівської області, спортсмени якої вибороли перші місця на дистанціях "Раллі" серед двомісних катамаранів та на дистанції "Слалом" серед чотиримісних катамаранів і рафтів. Друге місце посіла команда з міста Дрогобич Львівської області, третє – у представників Дніпропетровської області.