У мережі з'явилася повна версія проморолика про туристичну Україну

У мережі з'явилася повна версія проморолика про туристичну Україну

Відео
1500
Ukrinform
Міністерство економічного розвитку й торгівлі презентувало повну версію промоційного відео про туристичну привабливість України. 

Ролик опубліковано на сторінці відомства в Facebook

"Ukraine - Оpen for tourism" - твердження, з яким неможливо не погодитися! Україна феноменальна, вона поєднує в собі багатовікові традиції та сучасне мистецтво, захопливу архітектуру міст та унікальну природу, гучні фестивалі та теплі домашні свята, а ще їжу, колорит та гостинність, яка є визначальною рисою характеру будь-якого українця. Мета команди Мінекономрозвитку - відкрити нашу країну всьому світу. Раніше ми вже показували вам різні частини відео, які були створення для промоції України як привабливого туристичного центру. Сьогодні настала черга повної версії", - йдеться в публікації.

На відео, зокрема, представлено такі локації, як Бориспільський аеропорт, Одеський порт, Михайлівський Золотоверхий монастир, біопарк в Одесі, Національний музей народної архітектури та побуту України в Пирогові, Кам'янець-Подільська фортеця, "Парк Київська Русь", львівська площа Ринок, столична Софійська площа, Національна опера України, Українські Карпати, Буцький каньйон на Черкащині, бурхливі потоки гірських річок, пляжі Чорноморського узбережжя, а також бізнес-центри, фестивалі Atlas Weekend, повітряних куль в Кам'янці-Подільському.

Читайте також: Туристів до України приваблюватимуть презентацією

Як повідомляв Укрінформ, напередодні Мінекономрозвитку оприлюднило чотири проморолики, присвячені екологічному, гастрономічному, діловому та сільському зеленому туризму в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>