У Кам’янці відкрили нові атракції для туристів

У Кам’янці відкрили нові атракції для туристів

1169
Ukrinform
У Кам’янці-Подільському в межах відкриття туристичного сезону презентували одразу два нові туристичні об’єкти та сенсорний інформаційний бокс.

Так, на території знаменитого Старого замку було урочисто відкрито українсько-литовську експозицію "Народи, об’єднані історією: Коріатовичі на Поділлі", пише Zruchno.Travel.

"Кам’янець-Подільський має всі можливості для успішного розвитку як туристичний центр, і ми бачимо, що з кожним роком місто приймає все більше туристів, приваблює все більше уваги. Мені дуже приємно, що в рамках відкриття туристичного сезону в Кам’янці відбулася важлива для українських і литовських істориків та археологів подія – відкриття експозиції "Народи, об’єднані історією: Коріатовичі на Поділлі", – зазначив під час церемонії відкриття Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс.

Читайте також: Острог відкриє туристичний сезон квестами й новим маршрутом

Крім того, за міською Ратушею відбулося відкриття ще одного туроб’єкту – найдавнішої в Україні бруківки 1760-х років, виявленої археологами ще 2016 року і лише зараз музеєфікованої.

"Під час археологічних розкопок, які розпочалися в 2016 році, було зроблено два важливих історичних відкриття. Перше – це кам’яне мощення, яке ми сьогодні відкриваємо для туристів; а друге – це археологічні частини найдавнішої зі знайдених кав’ярень. У чому важливість цієї бруківки? Вона доводить, що Кам’янець – одне з перших міст не тільки в Україні, а й у всій Європі, де почали використовувати кам’яне мощення. Це передова технологія для того часу", – розповів кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Кам’янець-Подільського державного музею-заповідника Ігор Старенький.

Також зазначається, що в межах відкриття туристичного сезону в Кам’янці на Алеї закоханих встановили сенсорний інформаційний бокс, за допомогою якого гості міста зможуть дізнатися про всі туристичні визначні пам’ятки, знайти дорогу до закладів харчування та проживання, а також ознайомитися з календарем подій.

Фото: Zruchno.Travel

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>