Старе кладовище й сад-велетень:

Старе кладовище й сад-велетень: "Таємнича Полтава" відкриє новий сезон

Укрінформ
Новий сезон пішохідних тематичних екскурсій Полтавою від проекту "Таємнича Полтава" стартує 22 квітня з околиць Хрестовоздвиженського монастиря.

Про це повідомляє інтернет-видання "Полтавщина".

"Підмонастир’я – історична місцевість від схилів Старополтавської гори і до Монастирської. Межує з Подолом на сході, Німецькою Колонією і Павленками на заході. З цим краєм пов’язані історія полтавського водогону, найбільшої інженерної споруди міста — залізничного насипу, а також деяких видатних особистостей. Ми також побачимо багато старовинних будинків, найстаріше збережене кладовище, найдавніший промисловий район міста і один з найбільших міських садів, який закладено в середині ХІХ ст.", – йдеться в публікації.

Новий маршрут проходить географічно неоднорідною місцевістю та розповідає маловідомі факти з історії міста. Планується дві дати – 22 та 28 квітня – і дві групи на 10:00 та 14:00 на кожну дату. Кількість місць обмежена.

Читайте також: У Полтаві "розріжуть" місцеві пам'ятки

Як зазначили організатори, екскурсією не передбачено відвідування полтавського Хрестовоздвиженського монастиря.

"Підмонастир’я" — це вже четверта тема із циклу "Історичні райони Полтави". У вересні 2016 року полтавці почули історію "Німецької колонії", у квітні 2017 року побачили "Поділ — між рікою і горою", а в серпні 2017 року дізналися про "Невідомі Павленки".

Загалом за час існування проекту "Таємнича Полтава" було розроблено понад 20 авторських тематичних екскурсій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-