Розталий сніг показав квіткове море на Черкащині

Розталий сніг показав квіткове море на Черкащині

Фото
Укрінформ
У лісовому масиві Холодний Яр, що на Черкащині, розквітнули тисячі підсніжників. 

Як зазначили в Національному історико-культурному заповіднику "Чигирин", співробітники "Холодного Яру" вже оголосили традиційну акцію "Первоцвіт", повідомляє Zruchno.Travel

"Вісімнадцятий рік поспіль працівники філії "Холодний Яр" НІКЗ "Чигирин" разом зі студентами та викладачами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького здійснюють охорону підсніжника складчастого – рідкісного виду, занесеного до Червоної книги України. Учасники акції здійснюють безпосередню охорону місць зростання підсніжника складчастого в урочищі Холодний Яр, влаштовують цілодобове чергування в лісі", – зауважили в адміністрації заповідника.

Співробітники установи також зазначили, що підсніжники почали цвісти ще до того, як розтанув сніг, тому час їхнього цвітіння буде недовгим.

Читайте також: Виставка тюльпанів на Співочому полі подарує навколосвітню подорож

"Підсніжники вже цвітуть, на Великодні свята ще будуть цвісти, але недовго, як пояснювали колеги, вони вже під снігом цвіли, пішло тепло – ще трохи і відцвітуть. Але на вихідні будуть не просто цвісти, а ще й пахнути щосили, тому що дуже тепло", – розповіли представники заповідника.

Фото: @nikzchygyryn

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-