Черкащину за рік відвідало понад мільйон туристів

Черкащину за рік відвідало понад мільйон туристів

701
Ukrinform
Минулоріч Черкаську область відвідало більш як 1,1 млн туристів та екскурсантів.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної державної адміністрації.

"Понад 1,1 млн осіб ознайомилися з туристичними родзинками області", - йдеться у повідомленні.

Директор департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Роман Карманнік стверджує, що кількість туристів та екскурсантів за рік зросла на 40%.

Він поінформував, що торік на Черкащині стартував процес об’єднання туристичного бізнесу в обласну Асоціацію гостинності. За результатами роботи її туроператорів загалу представили 12 нових туристичних маршрутів. Спільно з компанією Google Україна реалізовано проект "Цифрове перетворення Черкаської області", розроблено 3D-тури і сайт "Мандруй Черкащиною". Крім того, нині користувачі смартфонів мають нагоду протестувати мобільний додаток, який у перспективі міститиме інформацію про всю область.

Читайте також: Близько 30 млн українців щороку подорожують країною - Мінекономрозвитку

За словами Карманніка, зараз фахівці департаменту спільно із Агенцією регіонального розвитку працюють над новою програмою розвитку туристичної галузі в області. Він вважає, що важливо використовувати у цьому напрямку усі доступні можливості, зокрема секторальну підтримку Європейського Союзу.

Нині за підтримки ЄС в області втілюватимуть два туристичних проекти вартістю близько 20 млн грн - на Уманщині та у Кам’янській ОТГ. Втім, наголосив посадовець, порівняно з іншими областями, ця активність була недостатньою. Наприклад, Львіська область подала в п’ять разів більше проектів і зуміла отримати в 2,5 рази більше фінансування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-