Місія на Марс і мілітарі-туризм: Житомирщина промаркує нові маршрути

Місія на Марс і мілітарі-туризм: Житомирщина промаркує нові маршрути

832
Ukrinform
Об’єднанні громади Житомирщини формуватимуть нові туристичні маршрути на своїй території та маркуватимуть їх задля збільшення потоку туристів.

Таке рішення ухвалили управлінці громад, які працюють у напрямку розвитку туризму, на сьогоднішньому семінарі, організованому житомирським Центром розвитку місцевого самоврядування та партнерами – Житомирською ОДА й Житомирським обласним туристичним інформаційним центром, – повідомляє 1.zt.ua

"Ресурси громади ми звикли бачити лише у вигляді корисних копалин, підприємств, землі, адже їх простіше використовувати, а от туристичні ресурси – набагато складніше освоїти та запустити їх в роботу. Перший крок – це інвентаризація цих ресурсів та їх формування у маршрути, потім потрібно їх ознакувати, а далі потрібно ці ресурси рекламувати", - розповів голова Асоціації активного та екологічного туризму України Сергій Підмогильний.

На сьогодні туристичний актив області вже напрацював 4 нові туристичні маршрути: "Мілітарна Житомирщина", "Підготовка до місії "Марс 2020", "Романтичний Житомир", "Великі мрійники Житомира".

Читайте також: На Житомирщині тисячолітній колодязь хочуть зробити туристичним об'єктом

На семінарі фахівці ОТГ опрацьовували карти ресурсів громад, алгоритми маркування маршрутів, ефективність монетизації ресурсів та презентували вже наявні туристичні маршрути.

"Чи приносять кошти в громади маєток Терещенків у Червоному, будинок на озері у Солотвині, Кам’яне село у Олевській ОТГ? Питання риторичне, сьогодні ми визначили алгоритм кроків для монетизації туризму та залучення місцевих підприємців для розвитку інфраструктури. Тоді ці об’єкти стануть магнітом для туристів та коштів", - зазначив радник з регіонального розвитку житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Георгій Федорук.

Крім того, зазначається, що житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений Програмою "U-LEAD з Європою" та Мінрегіоном, задля розвитку туристичного потенціалу громад проводить цикл навчань для фахівців ОТГ. У квітні планується проведення п’яти тренінгів з розвитку сільського туризму для окремих ОТГ регіону для напрацювання плану розвитку туризму та врахування цих ідей під час розроблення стратегії розвитку громад.

Фото: Oleg Kupriets/videnovum.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>