Харків витратить на розвиток туризму 1,3 мільйона гривень

Харків витратить на розвиток туризму 1,3 мільйона гривень

Укрінформ
На розвиток туризму в Харкові в 2018 році з міського бюджету виділено майже 1,3 мільйона гривень.

Як повідомляє Zruchno.Travel із посиланням на прес-службу Харківської міської ради, така сума передбачена Програмою зміцнення позитивного міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва міста Харкова на 2018-2020 роки.

У прес-службі також підкреслили, що туризм є одним з стратегічних напрямків розвитку міста.

"В останні роки питання розвитку туризму свідомо і цілеспрямовано розглядаються Харківською міською радою в загальному контексті масштабної роботи щодо вдосконалення всього комплексу міської інфраструктури. Ми сприймаємо ефективність діяльності органів місцевого самоврядування України, спрямованої на всебічний розвиток міст, важливою складовою формування та міжнародного просування позитивного іміджу та розвитку туризму", – зазначили в міськраді.

Читайте також: У Харкові показали, яким буде зоопарк після реконструкції

Харківська влада переконана, що туристичний потік найближчими роками буде лише зростати.

"Туристичний потік планується поступово збільшувати завдяки комплексу заходів з розвитку міської інфраструктури, спрямованих на підвищення комфортності життя харків’ян і перебування в місті його відвідувачів. Підвищення турпотоку очікуємо завдяки відкриттю після реконструкції зоопарку, який, безсумнівно, стане перлиною туристичного Харкова", – наголосили в прес-службі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-