У гавані Копенгагена

У гавані Копенгагена "виріс" острів

Фото
Укрінформ
Австралійський архітектор Маршалл Блечер та Магнус Маарбьерг з данської дизайнерської студії Fokstrot розробили незвичайний проект громадського простору для Копенгагена.

Вони створили дерев'яний острів площею 20 квадратних метрів, що плаває в гавані столиці Данії, повідомляє Dezeen.

"Цей прототип використовується як місце відпочинку для каякерів і плавців, для прийняття сонячних ванн, риболовлі та невеликих заходів. Наприклад, наприкінці цього місяця тут відбудеться серія лекцій щодо майбутнього портових міст", - сказав Блечер.

Конструкція з однією живою липою посередині - перша з серії платформ з різними функціями, запланованої в межах проекту під назвою "Копенгагенські острови". Він має на меті привернути інтерес до інфраструктури водних шляхів міста.

Невеликі платформи в підсумку мають сформувати мережу, яку творці називають паркіпелагом (parkipelago) гавані. Загалом автори запропонували створити дев'ять островів, серед яких будуть майданчик для дайвінгу, невелика сцена, кафе для вітрильників, ферма для розведення мідій і сауна.

Ці зібрані вручну острови буде спроектовано у такий спосіб, щоб їх можна було об'єднати для проведення фестивалів або спеціальних заходів.

Фото: Christian Emdal, Airflix, Copenhagen Islands

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-