Міжнародний туристичний тиждень влаштують в Одесі

Міжнародний туристичний тиждень влаштують в Одесі

Укрінформ
З 10 до 15 квітня в Одесі триватиме 3-й Міжнародний туристичний тиждень, який збере разом представників органів влади, туристичної галузі, національних представництв іноземних держав і міжнародних експертів.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА, захід спрямований на створення міжрегіональних і міжнародних зв’язків у сфері туризму, розвиток туристичної інфраструктури та збільшення туристичного потоку в Україну.

У рамках Міжнародного туристичного тижня, зокрема, буде організовано фам-тури для туроператорів з КНР, Болгарії, фестиваль духових оркестрів "Весняна Одеса", гастрономічний день "Кухня Чорного моря", екскурсійний день "Одеса – місто незабутніх вражень", 17th Odessa Fashion Day.

Читайте також: Туристи отримають гумористичний путівник Одесою

Крім того, 12 квітня відбудеться конференція "Міжнародне співробітництво та партнерство у сфері туризму". Захід стане місцем зустрічі для урядовців і міжнародних експертів, професіоналів в індустрії туризму та гостинності, а також суміжних галузей. Під час заходу запрошені експерти поділяться кращими практиками просування туризму на міжнародному ринку і співпраці з міжнародними партнерами.

Зазначається, що для участі в конференції обов'язково потрібно зареєструватися.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-