Київ розпочав пошук талісмана

Київ розпочав пошук талісмана

3218
Укрінформ
У столиці стартував конкурс "Талісман міста Києва", переможцю якого обіцяють грошову винагороду розміром 150 тисяч гривень.

Про це повідомляє Управління туризму та промоцій КМДА на сторінці в Facebook

"У Києві оголошено конкурс на кращий талісман міста. Якщо в тебе є чудова ідея і вона відповідає вимогам, передбаченим Розпорядженням КМДА - тобі до нас! Приваблива грошова винагорода у сумі 150 тис. грн та визнання туристичною спільнотою гарантована", - йдеться в публікації.

Як зазначається у Положенні про конкурс, туристичним талісманом Києва може стати будь-який "особливий персонаж" - реальна або ж міфічна істота.

Читайте також: Туристичні тренди цього року визначать у столиці

Талісман стане туристичною символікою й не замінюватиме офіційну символіку міста. Він використовуватиметься в рекламних, комунікаційних й інших заходах, спрямованих на формування позитивного іміджу Києва у гостей столиці, покращення культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу міста в галузі економічного розвитку й туризму.

Конкурсні роботи потрібно надсилати на розгляд до Управління туризму та промоцій КМДА. З усіх журі обере 10 найкращих, за які всі охочі матимуть змогу проголосувати на сайті visitkyiv.travel. Переможця визначить журі відкритим голосуванням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-